Із нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у Луцьку відбулася традиційна свічкова хода в якій прийняли участь  студенти Технічного коледжу Луцького НТУ.

1 грудня для світової спільноти – це привід звернути особливу увагу на проблему ВІЛ/СНІДу. Кілька сотень студентів, зокрема Технічного коледжу Луцького НТУ, ходою від площі Злуки до Театрального майдану закликали громадськість вкотре замислитися про цінність людського життя. Таким чином вони активізують зусилля в боротьбі з ВІЛ/СНІДом.

Про небезпеку СНІДу на Театральному майдані учасникам заходу розповіли активісти Товариства Червоного Хреста і священнослужителі.

Стрічку як міжнародний символ боротьби зі СНІДом і співчуття хворим на Театральному майдані виклали з лампадок. Також цього дня в центрі міста працювала лабораторія на колесах, де кожен мав можливість безплатно зробити екпрес-тест на ВІЛ/СНІД.