17 травня 2017 року студенти III та IV курсів спеціальностей «Організація виробництва», «Дизайн», «Обслуговування комп’ютерних систем та мереж» стали учасниками Всеукраїнського Дня кар’єри «PROFIТ DAY», який відбувся у Палаці учнівської молоді міста Луцька. Проект призначений для тих, хто шукає можливості працевлаштування чи бажає визначитись із майбутньою роботою.

Молоді люди мали можливість бути учасниками майстер-класу «Ігрові технології для набору та діагностики персоналу». Кожен учасник зміг поспілкуватись з роботодавцем і безпосередньо залишити резюме.

Під час заходу представники передових компаній влаштували презентації, провели тренінги та семінари, на теми: «Від бізнес ідеї до власної справи» «Зустріч з успіхом: як зробити успішну кар’єру, будучи студентом?», «Як знайти свою професію».