Патріотичне виховання – це сфера духовного життя,

яка проникає в усе, що пізнає, робить, до чого прагне,

що любить і ненавидить людина, яка формується.

В. Сухомлинський

Патріотичне виховання є складовою частиною загального виховного процесу коледжу та являє собою систематичну, цілеспрямовану діяльність всіх структурних підрозділів навчально-виховного процесу, щодо формування у студентів та учнів високої патріотичної свідомості, почуття любові до України, готовності до виконання громадянських, конституційних обов’язків.

У цей складний для нашої держави час у кожному серці – невимовна тривога та біль за майбутнє України. На часі, як ніколи, – патріотичне виховання.

Формувати справжнього патріота власним прикладом, органічно поєднуючи історичні факти, літературні надбання, аналізуючи, дискутуючи, навчаючи ненав’язливо і з любов’ю, – головний критерій співпраці з молоддю.

Згідно Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді (Наказ МОН України від 16.06.2015р №641) в коледжі з 30 жовтня по 3 листопада 2017 року був проведений Тиждень національно-патріотичного виховання.

Викладачем Аббасовою Р.І. проведено відкриту виховну годину  «Тих днів не стерти в пам’яті ніколи» (До Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників).

Викладачем Ромашко О.М. проведено відео-вікторину «Україно,моя, Україно! Я для тебе на світі живу!».

Вихователями Бочкарьовою Н.М. та Низкогуз О.А. проведена година-спілкування «Я патріот і громадянин своєї держави».

Бібліотекарем Степасюк О.В. оформлено виставку: «Майбутнє України у наших руках»

Викладачем Ромашко О.А. проведено презентація музичного відеокліпу «З Україною в серці», що був створений студентами групи 21 ЕПС.