6 жовтня студенти коледжу групи 11 ПТ спеціальності «Підприємництво та торгівля» доєднались до Всеукраїнського уроку єдності, що присвячений медіаграмотності.
Із відео заняття молодь дізнавалась, як протидіяти соціальним стереотипам, хто такі боти та тролі, і як розумно споживати інформацію, не ведучись на маніпуляції. Медіаграмотність – сила нашої єдності, а наша єдність – запорука нашої боротьби – зазначили організатори.
Викладач коледжу Олена Сіжук також нагадала студентам про важливість розвитку критичного мислення та вміння не вестися на маніпуляції та протидіяти дезінформації.
Нагадаємо, що Всеукраїнський урок з медіаграмотності реалізовується національним проєктом з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики та Суспільного Мовлення за підтримки ПРООН в Україні та фінансування уряду Японії. Цей урок є шансом для молодого покоління України навчитися розуміти та критично оцінювати медійний контент, що є важливою складовою будь-якого сучасного суспільства.