Душу й тіло ми положим
за нашу свободу,
і покажем, що ми, браття,
козацького роду.

10 жовтня напередодні Дня захисника України у коледжі відбулося спортивне свято «Козацькі розваги» серед студентів та учнів І курсу, присвячене Дню захисника України та  свята  Покрови Пресвятої Богородиці, яка є покровителькою українського козацтва. Було багато цікавих спортивних конкурсів, де студенти та учні проявили спритність, силу, швидкість, витривалість.

В коледжі кажуть, козацькі забави, не заради забави! Завдяки конкурсу студенти та учні загартовуються та вчаться підтримувати один одного за будь яких обставин.

Призові місця у змаганнях вибороли:

11 група (хлопці);
14 група (дівчата);
42 група (хлопці).

12 АТ (хлопці);
12 Дз (дівчата);
41 група (хлопці).

11 – АТ група (хлопці);
11 Дз (дівчата).

ІV місце

15 група (хлопці).

V місце

11 ЕТ (хлопці);
12 КІ (хлопці).

VI місце

13 група (хлопці).

VII місце

11 КІ (хлопці).

Нагороджувала переможців солодкими призами, грамотами виконувач обов’язків директора Технічного коледжу ,заступник директора з навчально-виховної роботи  Олена Міськів.

Дякуємо всім, хто долучився до участі, організації та проведення цього чудового свята.

Враження від гри залишились лише позитивні та незабутні. Уболівальники захоплено підтримували та підбадьорювали своїх фаворитів, що надавало сил учасникам змагань протягом гри. Насамкінець хотілося б ще раз з гордістю відзначити той факт, що не перевелися на землі  нашій справжні козаки! А хто не вірить, – ласкаво просимо до нашого коледжу!