У пам’яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох пoкoлінь вoїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов дo ріднoї землі, мужність та героїзм.

6 грудня, в Україні відзначається День Збройних Сил України. Це свято було запроваджене у 1993 році постановою Верховної Ради, адже саме 6 грудня 1991 року був прийнятий закон “Про Збройні Сили України”, що вважається офіційною датою створення армії незалежної України.

У цей день ми вшанoвуємo усіх чоловіків, які у лавах Збройних Сил України служать справі зміцнення oбoрoнoздатнoсті та підвищення безпеки нашої держави.

На відзначення державного свята – Дня Збройних Сил України в коледжі була проведена відкрита виховна година «ЗА ЧЕСТЬ І ВОЛЮ УКРАЇНИ». На зустріч зі студентами прийшов старший лейтенант 14-ї механізованої бригади ОМБР Ярмолюк Віктор Андрійович, нині демобілізований.

Захід підготували бібліотекар коледжу Степасюк О. В., методисти Клеха Л. В. та Плевако С. О. і куратор 21 – Д групи Табун Н. В. Дякуємо за участь у заході студентам та кураторам груп: 11 – Дз, 11 – ЕТ, 11 – АТ.

g1

g2