19-21 червня 2019 року відбулися захисти дипломних робіт студентів спеціальності “Обслуговування комп’ютерних систем і мереж”

До захисту було допущено 25 студентів. Всі вони продемонстрували належний рівень виконання дипломних робіт за актуальною тематикою, що відповідає потребам регіону та охоплює основні види робіт по обслуговуванню комп’ютерних систем та мереж.

Слід відмітити роботи Волинець М.В. (акт впровадження), Мороза М.В., Небося І.М., Рижука М.Ю., Стельмащука М.О., Торчинюка М.С., які показали грунтовні знання з теоретичних питань та відмінно виконали поставлені практичні задачі.

Циклова комісія вітає своїх випускників з успішним закінченням коледжу і бажає їм успіхів в житті та кар’єрного зростання.