Змагання з волейболу серед юнаків за програмою ХХІV Обласної спартакіади серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації відбулися на базі Технічного коледжу Луцького національного технічного університету та Луцького педагогічного коледжу.

Перемігши суперників у підгрупах, до фіналу вийшли команди Технічного та Луцького педагогічного коледжів. Для визначення переможця знадобився екстра-тайм, у якому майбутні технарі зуміли подолати педагогів. У зустрічі за третє місце також довелося відігравати екстра-тайм. Студенти Шацького лісового коледжу імені В.В. Сулька зуміли здолати опір команди Ковельського промислово-економічного коледжу Луцького національного технічного університету.

Наступні місця посіли команди Любешівського технічного коледжу Луцького національного технічного університету, Коледжу рекреаційних технологій і права, Волинського коледжу національного університету харчових технологій.

z1

Переможець та призери змагань нагороджені дипломами Волинського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.