Відбулась зустріч студентів груп 11 ЕТ та 11 Мд (куратори Наталія Кірпіченко та Тетяна Вісина) з військовим капеланом, настоятелем Свято-Покровського храму княгининівської громади, отцем Михайлом Бучаком. Студенти разом з викладачами передали о. Михайлу список імен рідних та знайомих військових, які зараз воюють на передовій та для воїнів 100-ї окремої бригади територіальної оборони принесені смаколики, малюнки учениці коледжу Галини Савлук, обереги-янголики та вишитий рушник від здобувачів освіти та майстрів виробничого навчання професії «Кравець. Вишивальник».
Зустріч завершили спільною молитвою за здоров’я та захисту рідних та знайомих, які воюють.
![зображення_viber_2023-07-21_11-43-58-770](https://tk.lntu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/зображення_viber_2023-07-21_11-43-58-770-jpg.webp)
![зображення_viber_2023-07-21_11-43-59-541](https://tk.lntu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/зображення_viber_2023-07-21_11-43-59-541-jpg.webp)
![зображення_viber_2023-07-21_11-44-00-343](https://tk.lntu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/зображення_viber_2023-07-21_11-44-00-343-jpg.webp)