Цивільний захист і охорона праці

Забезпечуємо безпеку життя

 

 

 

Технічний фаховий коледж Луцького НТУ здійснює свою діяльність з питань цивільного захисту відповідно до
затвердженого плану роботи закладу освіти з цивільного захисту.
Підготовка з цивільного захисту учасників навчально-виховного процесу, постійного складу коледжу здійснюється відповідно до:

  • Кодексу цивільного захисту України.
  • Наказу Міністерства освіти і науки України No 1400 від 21.11.2016р. «Про затвердження Положення про функціональну підсистему навчання дітей дошкільного віку, учнів та студентів діям у надзвичайних ситуаціях (з питань безпеки життєдіяльності) єдиної державної системи цивільного захисту» Постанови КМУ від 30.10.2103 р. No 841 «Про затвердження порядку проведення евакуації в разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій».
  • Наказу Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 12.07.2016 No 335 Про затвердження Примірного переліку документів з питань цивільного захисту, що розробляються центральними і місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, суб’єктами господарювання.
  • Розпорядження голови Чернівецької державної обласної держадміністрації від 12.03.2020 р.No 223-р «Про затвердження організаційно-методичних вказівок з підготовки населення Чернівецької області до дій у надзвичайних ситуаціях на 2020 – 2021 роки».
  • Правил пожежної безпеки для навчальних закладів та установ системи освіти України затверджені Наказом Міністерства освіти і науки України від 15.08.2016 року No 974.
  • Інших нормативно правових актів…

Завдання проведення заходів цивільного захисту в коледжі: поглиблення необхідними знаннями, вміннями, розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я, формування культури безпечної поведінки із засвоєним алгоритмом дій в умовах надзвичайних ситуацій учасників навчально- виховного процесу.

Підсумковим заходом практичної перевірки рівня набутих знань учасниками навчально-виховного процесу з питань цивільного захисту за навчальний рік є проведення у навчальних закладах «Дня цивільного захисту» та об’єктового
тренування.

Чернушко Анна Володимирівна

Інженер з охорони праці

Фотоогляд

Шановні батьки та вступники!

 

 

Запрошуємо на День відкритих дверей, який відбудеться 8 червня об 11 год. за адресою м.Луцьк, вул.Конякіна 5

You have Successfully Subscribed!