Педагогічних працівників фізичної культури та Захисту Вітчизни

.Голова методичної комісії – Євченко Ігор Володимирович

Зліва направо: Дігалевич Д. М., Фукс Л.П, Гамалійчук М. Г., Жигун К. Ф., Євченко І. В., Вихор В.І., Арман М. С.

Методична  комісія має значний досвід роботи, достатню професійну та педагогічну майстерність. Викладачі комісії беруть активну участь у  наукових та науково-практичних конференціях, міжвузівських фахових та методичних семінарах, регулярно проводять відкриті заняття. Творчий доробок кафедри за останні роки складає: більше 10 публікацій у фахових збірниках та наукових виданнях,  близько 20 методичних видань, 2 електронних видання, 2 навчальних посібника.

Студенти та учні під керівництвом членів методичної комісії постійно займають призові місця в обласних та міських спартакіадах.

Голова методичної комісії – Євченко Ігор Володимирович