ЦК фізичного виховання та Захисту України

Професійне спрямування

Основною метою колективу циклової комісії є мотивувати здобувачів освіти дбайливо ставитися до здоров’я, розвивати життєві навички, спрямовані на здоровий спосіб життя та виховання патріотизму.

Методична проблема, над якою працює ЦК:

Форми та методи удосконалення фізичної підготовки здобувачів освіти, шляхом впровадження новітніх технологій. Формування стійкої громадянської позиції.

Направленість

Виховання в здобувачів освіти життєво активної позиції громадянина України, утвердження принципів загальнолюдської моралі.

Контакти

Голова циклової комісії  Євченко Ігор Володимирович

igotrvchenko@gmail.com 

про циклову комісію

Зліва направо: Дігалевич Д.М., Фукс Л.П, Гамалійчук М.Г., Жигун К.Ф., Євченко І.В., Вихор В.І., Арман М.С.

Циклова комісія має значний досвід роботи, достатню професійну та педагогічну майстерність. Викладачі комісії беруть активну участь у наукових та науково-практичних конференціях, міжвузівських фахових та методичних семінарах, регулярно проводять відкриті заняття. Творчий доробок ЦК за останні роки складає: більше 10 публікацій у фахових збірниках та наукових виданнях,  близько 20 методичних видань, 2 електронних видання, 2 навчальних посібника.

Студенти та учні під керівництвом членів циклової комісії постійно займають призові місця в обласних та міських спартакіадах.

 

Арман Михайло Сергійович

заступник директора з АГЧ, викладач, спеціаліст

karat0207@ukr.net

Вихор Валерій Іванович  

викладач, спеціаліст вищої категорії

boxing2001@ukr.net

Гамалійчук Микола Григорович

керівник фізвиховання, викладач, спеціаліст вищої категорії

gamaliyamikola@gmail.com

Євченко Ігор Володимирович

голова ЦК, викладач, спеціаліст вищої категорії

igotrvchenko@gmail.com

Єфімов Сергій Олександрович

викладач, спеціаліст

efim0604@gmail.com

Жигун Констянтин Федорович

старший викладач

zygunreferi@gmail.com

Фукс Людмила Петрівна

викладач, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

fuksluda7@gmail.com

 

Робочі будні цк

Викладачі циклової комісії фізичної культури та Захисту України систематично ведуть пошук нових форм організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи для залучення студентської молоді до системних занять фізичною культурою і спортом,організовують та проводять товариські зустрічі з здобувачами освіти закладів фахової та професійно-технічної освіти, спартакіади здоров’я як для студентів так і співробітників коледжу тощо.

Документація

НОВИНИ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ

Не знайдено

Сторінку, яку Ви шукали, не знайдено. Спробуйте деталізувати пошук або скористайтесь навігацією, що знаходиться вище, щоб знайти пост.