Класних керівників, кураторів

Голова циклової комісії – Ромашко Олена Миколаївна

До складу циклової комісії кураторів, класних керівників навчальних груп входить 38 досвідчених педагогів, які у своїй роботі з молоддю пріоритетними якостями вважають національну гідність, громадянську відповідальність, духовність, милосердя, співчуття, любов до обраної професії.

Зліва на право: Давидюк О.С., Нискогуз О.А., Боровська Ю.В., Степасюк О.В., Бочкарьова Н.О., Басиста А.В.,Случик Н.В.,Філюк Л.П., Соколюк Н.П., Бондарук Т.М., Гріцаєв Я.В., Даценко О.Л., Табун Н.В., Лукашук М.І., заступник директора з НВР Міськів О.В., Аббасова Р.І., Бичук Я.І., Войтович О.О., Вржещ І.В., Панасюк В.В., Великий О.А., Онофрійчук Л.П., Борисюк О.В., Ромашко О.М., Білик О.С., Вовк П.Б.

В коледжі проводяться виховні години, бесіди, відкриті заходи, святкові концерти, конкурси, змагання, виставки, тематичні тижні, екскурсії, батьківські збори, благодійні, патріотичні, екологічні акції.

З метою підвищення методичного та наукового рівня кураторів навчальних груп в рамках роботи циклової комісії у 2017-2018 навчальному році заплановано та проведено:

• методично-організаційний семінар: «Організація виховної роботи. Планування виховної роботи куратора навчальної групи. Основні вимоги до документації»;
  • вільний мікрофон: «Патріотизм та громадська активність студентів».
  • семінар-практикум: «Сучасні виховні технології в системі роботи куратора навчальної групи»;
  • круглий стіл: «Взаємини у системі «викладач-студент»;
  • круглий стіл: «Пошукова діяльність студентів в рамках гурткової роботи з обдарованою молоддю».