Атестація педагогічних працівників

Портфоліо

Список педагогічних працівників, які атестуються у 2021-2022 н.р.

  1. Андрощук Інна Ігорівна
  2. Білик Ольга Сергіївна
  3. Божидарнік Тарас Вікторович
  4. Буснюк Світлана Володимирівна
  5. Войтович Оксана Орестівна
  6. Вихор Валерій Іванович
  7. Гань Лариса Володимирівна
  8. Гамалійчук Микола Григорович
  9. Голембієвська Мирослава Василівна
  10. Головачук Ігор Павлович
  11. Горбач Віта Володимирівна
  12. Громик Оксана Миколаївна
  13. Гуменко-Вейда Марія Вікторівна
  14. Давиденко Володимир Анатолійович
  15. Даценко Олеся Любомирівна
  16. Дудич Наталія Леонідівна
  17. Клак Юрій Володимирович
  18. Лисюк Оксана Василівна
  19. Максимчук Тамара Володимирівна
  20. Найдюк Тамара Павлівна
  21. Павлова Катерина Євгенівна
  22. Панасюк Вікторія Володимирівна
  23. Приходько Олексій Сергійович
  24. Романюк Петро Михайлович
  25. Сафатюк Валентина Петрівна
  26. Скучинська Людмила Степанівна
  27. Случик Наталія Володимирівна
  28. Соколюк Наталія Петрівна
  29. Толстушко Микола Миколайович
  30. Харицька Наталія Олександрівна

Список педагогічних працівників ТФК Луцького НТУ,
що проходять атестацію в 2020-2021 н.р.

  1. Бондарук Тетяна Михайлівна
  2. Боровська Юлія Василівна
  3. Євченко Ігор Володимирович
  4. Завіша Валентина Володимирівна
  5. Кшановський Роман Олександрович
  6. Лавринюк Ілона Миколаївна
  7. Табун Наталія Василівна
  8. Чигринюк Ірина Володимирівна

Список педагогічних працівників Технічного коледжу Луцького НТУ,
що проходили атестацію в 2019-2020 н.р.

  1. Радіщук Тамара Петрівна
  2. Андрощук Інна Ігорівна
  3. Давидюк Оксана Степанівна
  4. Даценко Олеся Любомирівна
  5. Іванченко Григорій Петрович
  6. Скорейко Людмила Вадимівна
  7. Буснюк Світлана Володимирівна
  8. Кірчук Руслан Васильович
  9. Стефанська Неля Олександрівна
  10. Чиж Олена Миколаївна
  11. Юфімюк Віта Василівна

Список педагогічних працівників, які атестувалися 28 березня 2019 року

  1. Кальмук Дмитро Юрійович
  2. Ковальчук Оксана Миколаївна
  3. Вовк Петро Богданович
  4. Лисюк Оксана Василівна
  5. Мельник Леонід Андрійович
  6. Фукс Людмила Петрівна
  7. Пархоменко Олександр Тимофійович
  8. Динько Інна Михайлівна
  9. Дігалевич Дмитро Миколайович
  10. Данилюк Ірина Вікторівна
  11. Чуй Сергій Валерійович
  12. Філюк Любов Панасівна
  13. Галащук Віра Степанівна
  14. Хвіщук Олександр Віталійович
  15. Міськів Олена Володимирівна
  16. Радіщук Тамара Петрівна
  17. Герасимчук Олег Олександрович
  18. Савчук Людмила Анатоліївна
  19. Грабовець Віталій Валерійович
  20. Герасимчук Галина Андріївна
  21. Придюк Валентин Михайлович
  22. Данилюк-Терещук Тетяна Ярославівна
  23. Пуць Віталій Степанович
  24. Бундак Олена Анатоліївна
  25. Євсюк Микола Миколайович
  26. Дембіцький Валерій Миколайович
  27. Захарчук Олег Вікторович
  28. Герасимчук Олександр Павлович
  29. Самостян Віктор Русланович
  30. Літковець Сергій Петрович
  31. Лишук Віктор Васильович
  32. Дубицький Олександр Сергійович
  33. Гадай Андрій Валентинович